Pytania i odpowiedzi

Kochani, poniżej lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, stworzone na bazie 10 letniego doświadczenia i dzięki życzliwości producenta dostępnych u nas kosmetyków Natural Dog Company.

Gdzie kosmetyki są produkowane?

Kosmetyki są produkowane ręcznie z najlepszych składników w USA w miejscowości Marble Falls w Teksasie.

Skąd pochodzą składniki?

Wszystkie składniki dobierane są z największą starannością i pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Meksyku, Australii, Indonezji, Hawajów, Hiszpanii oraz Ghany (żadne z nich nie pochodzą z Chin). Wszystkie nasze składniki są badane i testowane pod kątem najwyższej jakości.

Czy wysyłacie kosmetyki poza Polskę?

Tak, jeśli mamy wysłać kosmetyki gdzieś dalej prosimy o kontakt mailowy (natalia@psiekawostki.pl) lub przez dostępne media społecznościowe w celu omówienia szczegółów i kosztów przesyłki:)

Co jeśli formuła otrzymanego kosmetyku jest zbyt lejąca lub zbyt twarda?

Jeśli balsam jest zbyt lejący, po prostu wrzuć go na kilka minut do lodówki i jest jak nowy. Kosmetyki mogą się rozpuszczać w trakcie wysokich temperatur i jest to całkowicie naturalny proces. W chłodnych miesiącach natomiast, mogą stawać się one dość twarde – wtedy nałóż na palce trochę balsamu i rozsmaruj go między palcami, temperatura Twojego ciała podgrzeje i odpowiednio stopi kosmetyk. Nie martw się, w żadnym wypadku nie wpłynie to na efektywność naszych kosmetyków.

Czy nasze produkty mogą się przeterminować?

Kosmetyki Natural Dog Company nie tracą ważności, jednak narażone na ekstremalne wahania temperatur mogą się rozwarstwiać. Chociaż balsam może wyglądać inaczej, nie wpływa to na integralność produktu i nadal może być przemieszany z powrotem przy użyciu palców. Jeśli chcielibyście zamienić produkt, który wydaje się być rozwarstwiony prosimy o kontakt mailowy (mail: natalia@psiekawostki.pl).

Czy są jakieś przeciwskazania do użycia balsamów?

Nie ma żadnych przeciwskazań, jednak prosimy o zachowanie ostrożności, jeśli Pies jest uczuleniowcem (zwłaszcza na orzechy).

Jak szybko zobaczę różnicę?

Większość klientów widzi różnicę już po jednym, dwóch dniach od pierwszego zastosowania. Wielu klientów dostrzegło różnicę już po pierwszym zastosowaniu.

Niektórzy wspominali także różnicę w zachowaniu ich Psijaciela po użyciu balsamu do noska Snout Soother. Wierzymy, że to dlatego, że pękające noski (jak pękające usta) są bardzo bolesne.

Czy szczeniaki i seniorzy również mogą korzystać z tych produktów?

Oczywiście! Kosmetyki Natural Dog Company są całkowicie naturalne i bezpieczne dla Piesków w każdym wieku – zwłaszcza dla szczeniaków i seniorów! Skóra szczeniaków jest w fazie rozwoju i jest bardzo delikatna, co oznacza, że potrzebuje ona dodatkowej ochrony. Psy w podeszłym wieku potrzebują pomocy w nawilżaniu i dostarczaniu wartości odżywczych ich starzejącym się skórom. Natural Dog jest idealny dla zwierzaków o różnych kształtach, rozmiarach i w różnym wieku.

Czy sam/sama również mogę używać kosmetyków Natural Dog Company?

Te produkty są stworzone z najwyższej jakości naturalnych składników. Natural Dog Company prawie codziennie otrzymuje informacje o unikalnych właściwościach i korzystnych sposobach użytkowania produktów dla siebie.

Jaka jest różnica między puszką a sztyftem?

Zarówno puszka, jak i sztyft zawiera ten sam wysokiej jakości produkt, a tym co je różni są tylko nasze preferencje. Sztyfty wysuwają się i są podobne do pomadek do ust lub dezodorantów i oferują aplikację bez konieczności użycia rąk. Są też klienci, którzy wolą nanosić balsamy palcami. Produkty z puszek można również nanosić czystą, suchą gąbeczką.

Jaki jest termin przydatności produktów?

Produkty Natural Dog Company mają „żywotność” około 12-16 miesięcy, w zależności od tego jak są przechowywane. Jeśli trzymane są w chłodniejszym, zacienionym miejscu przetrwają dłużej, zupełnie jak w przypadku olejów w Waszej kuchni. Dobrą metodą sprawdzenia przydatności jest zapach produktu – jeśli nadal pachnie ładnie i świeżo, to znaczy, że możemy go używać. Jeśli zapach jest troszkę dziwny, nie zaszkodzi Psom, ale może oznaczać, że utracił, któreś ze swoich cennych właściwości.

Na ile aplikacji starcza sztyft podróżny (4,5 ml) a na ile produkty o pojemności 59 ml?

Wszystko zależy od wielkości Pieska, częstotliwości użytkowania i ilości jaką nakładamy. Szacować możemy około 15 użyć dla sztyftu podróżnego i co najmniej 100 użyć dla największych dostępnych produktów (o pojemności 59 ml).

Czy któryś z produktów posiada filtr słoneczny?

Tak! Snout Soother posiada naturalny filtr słoneczny SPF 9.


Balsam do noska SNOUT SOOTHER

Na co rekomendowany jest Snout Soother?

Balsam do nosa Snout Soother jest rekomendowany w przypadku:

 • suchego, spękanego nosa
 • zapobiegania oparzeniom
 • stosowany jako naturalny filtr słoneczny
 • ekstremalnych warunków pogodowych
 • wysuszonej skóry wokół twarzy, ust, uszu
 • dla ras brachycefalicznych

Jak często stosować balsam do nosa Snout Soother?

Im częściej jesteś w stanie zaaplikować balsam Snout Soother na nosek swojego Psa, tym lepiej. Rekomendujemy jednak, aby nakładać go 2-3 razy dziennie, zwłaszcza przed spaniem, kiedy zaczyna się regenerować. Kiedy stan noska się poprawi, można zmniejszyć częstotliwość aplikacji i nakładać go w celu zachowania efektów i nawilżenia nosa.

Co zrobić, jeśli mój Pies nie pozwala sobie nałożyć balsamu?

Wiele Psów nie lubi, kiedy dotyka się ich nosów, ponieważ są one bardzo wrażliwie – dotyk może być dla nich bolesny, nawet jeśli tego nie okazują. Nosy Psów mają wiele zakończeń nerwowych na swoich nosach.

Jest kilka sposobów, aby poradzić sobie z problematyczną aplikacją (wszystko zależy od charakteru Psa). Większość Klientów stara się, aby Psijaciel kojarzył nakładanie balsamu Snout Soother z „nagrodą”, a nie z nieprzyjemną sytuacją.

Przytrzymywanie pieska na siłę może nie być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ takie zachowanie może wywołać u nich lęk. Jeśli uda Ci się udobruchać Pieska stanowczą, ale równocześnie delikatną postawą (i nagrodami), rezultat powinien być dużo lepszy.

Możesz również spróbować trzymać przysmak w jednej ręce i dać go Psu do powąchania, kiedy Piesek zaczyna go wąchać, podjadać, postaraj się delikatnie nałożyć trochę balsamu Snout Soother na jego/jej nosek. Kiedy Psijaciel zacznie kojarzyć pyszne przysmaczki z aplikacją balsamu, jego/jej reakcja powinna być dużo lepsza.

Aplikowanie przed podaniem posiłku jest również dobrym sposobem na odwrócenie uwagi.

Możecie również spróbować wykorzystać zabawki (np. sznurki), lub mizianki – cokolwiek co może odwrócić uwagę Pieska. Sznurki działają dobrze, ponieważ Psijaciel skupia się na tym, aby nie wypuścić go z pyszczka i nie zwraca zbytnio uwagi na to, że coś nakłada się jemu/jej na nos.

Nie poddawaj się i nie zniechęcaj, w rezultacie kondycja noska mocno się poprawi.

Czy Snout Soother ma filtr słoneczny?

Kilka składników zawartych w balsamie Snout Soother zawiera naturalny filtr słoneczny, w tym olejek z Kukui, masło Shea oraz naturalna witamina E. Snout Soother ma estymowany SPF 9.

Jaka jest różnica między balsamem Snout Soother a błyszczykiem Snout Shine?

Snout Soother jest balsamem, a Snout Shine opiera się na olejach. Oba produkty mają wspaniałe właściwości regenerujące, ale niektóre stany wymagają aplikacji produktów o odmiennych korzyściach. Snout Soother, będąc bardziej gęstym, lepiej „przytwierdzi” się do nosa. Posiada naturalny filtr słoneczny, nawilża, odżywia. Snout Shine, stworzony z olejów, dostanie się z łatwością w popękane miejsca i szczeliny i zostanie szybko wchłonięty. Ma również właściwości nabłyszczające – idealny na sesje zdjęciowe, wystawy, do psich salonów i na każdą okazję, w której chcielibyście, aby Wasz Psijaciel wyglądał najlepiej jak to jest możliwe.

W balsamie Snout Soother pojawiły się grudki, czy to normalne?

Zaobserwowany proces to masło Shea, które się stopiło i znów zastygło. Tak może się zdarzyć, jeśli produkt był wystawiony na wysokie temperatury lub gwałtowne zmiany temperatur.

Tak dzieje się bardzo często w przypadku masła Shea, ale ten składnik ma zbyt dobroczynne działanie by go odpuścić. Jedynym sposobem, aby zapobiegać takim procesom to dodanie chemicznych emulgatorów, co dla nas w ogóle nie wchodzi w grę. Snout Soother jest w 100% naturalny i taki pozostanie.

Jaka jest różnica między Snout Sootherem a olejem kokosowym?

Organiczny nierafinowany olej kokosowy jest niesamowity, dlatego dodajemy go do tak wielu z naszych receptur. Jednak sam w sobie olej kokosowy nawilża delikatnie i nie ma takich samych właściwości leczących jak Snout Soother. Mamy informacje od wielu Klientów, którym olej kokosowy nie pomaga, że są w stanie w końcu odpowiednio nawilżyć noski ich Psijaciół balsamem Snout Soother.


Odżywczy błyszczyk do noska SNOUT SHINE

Kiedy rekomendowany jest Snout Shine?

Snout Shine rekomendowany jest dla/na:

 • Wysuszone popękanych noski
 • Dla dodania blasku
 • Podczas sesji fotograficznych
 • W trakcie wystaw w calu nabłyszczenia noska

Jak często powinno się aplikować błyszczyk Snout Shine firmy Natural Dog Company?

Zawsze, kiedy potrzebna jest odrobina blasku i nawilżenia!

Co zrobić, jeśli Piesek opiera się aby nasmarować jego/jej nos błyszczykiem Snout Shine?

Wiele Psów nie lubi, kiedy dotyka się ich nosów, ponieważ są one bardzo wrażliwie – dotyk może być dla nich bolesny, nawet jeśli tego nie okazują. Nosy Psów mają wiele zakończeń nerwowych na swoich nosach.

Jest kilka sposobów, aby poradzić sobie z problematyczną aplikacją (wszystko zależy od charakteru Psa). Większość Klientów stara się, aby Psijaciel kojarzył nakładanie Snout Shine z „nagrodą”, a nie z nieprzyjemną sytuacją.

Przytrzymywanie pieska na siłę może nie być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ takie zachowanie może wywołać u nich lęk. Jeśli uda Ci się udobruchać Pieska stanowczą, ale równocześnie delikatną postawą (i nagrodami), rezultat powinien być dużo lepszy.

Możesz również spróbować trzymać przysmak w jednej ręce i dać go Psu do powąchania, kiedy Piesek zaczyna go wąchać, podjadać, postaraj się delikatnie nałożyć trochę preparatu Snout Shine na jego/jej nosek. Kiedy Psijaciel zacznie kojarzyć pyszne przysmaczki z aplikacją balsamu, jego/jej reakcja powinna być dużo lepsza.

Aplikowanie przed podaniem posiłku jest również dobrym sposobem na odwrócenie uwagi.

Możecie również spróbować wykorzystać zabawki (np. sznurki), lub mizianki – cokolwiek co może odwrócić uwagę Pieska. Sznurki działają dobrze, ponieważ Psijaciel skupia się na tym, aby nie wypuścić go z pyszczka i nie zwraca zbytnio uwagi na to, że coś nakłada się jemu/jej na nos.

Produkt można nakładać aplikatorem lub nanieść trochę produktu na palec i delikatnie go rozsmarować na powierzchni noska.

Nie poddawaj się i nie zniechęcaj, w rezultacie kondycja noska mocno się poprawi i zniknie ból.

Jaka jest różnica między balsamem Snout Soother a błyszczykiem Snout Shine?

Snout Soother jest balsamem, a Snout Shine opiera się na olejach. Oba produkty mają wspaniałe właściwości odżywcze, ale niektóre stany wymagają aplikacji produktów o odmiennych korzyściach. Snout Soother, będąc bardziej gęstym, lepiej „przytwierdzi” się do nosa. Posiada naturalny filtr słoneczny jak również inne właściwości odżywcze. Snout Shine, stworzony z olejów, dostanie się z łatwością w popękane miejsca i szczeliny i zostanie szybko wchłonięty. Ma również właściwości nabłyszczające – idealny na sesje zdjęciowe, wystawy, do psich salonów i na każdą okazję, w której chcielibyście, aby Wasz Psijaciel wyglądał najlepiej jak to jest możliwe.


Nawilżający balsam do łapek PAW SOOTHER

Kiedy rekomendowany jest Paw Soother?

Paw Soother jest idealny w przypadku:

 • Suchych, popękanych, szorstkich łap
 • Potrzeby nabłyszczenia łapek (idealny również na wystawy)
 • Ekstremalnych warunków pogodowych
 • Suchych łokci

Jak często powinniśmy aplikować balsam Paw Soother?

Im częściej stosujemy balsam, tym lepiej. Rekomendujemy aplikowanie przynajmniej 2-3 razy dziennie – zwłaszcza przed snem, kiedy ciało zaczyna się regenerować. Kiedy łapki zostaną doprowadzone do idealnego stanu i będą zdrowe, możemy zmniejszyć częstotliwość stosowania balsamu i używać tylko dla podtrzymania efektu gładkich, miękkich i zdrowych łapek.

Jaka jest różnica między balsamem na łapki PawTection a Paw Soother?

PawTection stosowany jest zapobiegawczo, natomiast Paw Soother używany jest, aby je nawilżyć. PawTection jest naturalną mieszanką wosków, więc zapewnia odżywczą barierę występującą między łapkami a twardymi/ostrymi powierzchniami takimi jak chodniki, piasek, sól, lód, śnieg. Paw Soother jest mieszanką maseł, której zadaniem jest zmiękczenie, wygładzenie, nawilżenie suchych, zniszczonych, łuszczących się i spękanych łapek. PawTection używamy przed wyjściem na zewnątrz, Paw Soother po oczyszczeniu łapek, kiedy wracamy i przed snem. Te dwa produkty wspaniale ze sobą współpracują i się uzupełniają tworząc idealnym tandem dla naszych ukochanych czterech łapek.

Czy ten produkt poplami meble, dywany lub podłogi?

Łapki zaraz po zastosowaniu balsamu będą się ślizgać, więc rekomendujemy, aby odczekać chwilkę aż produkt się wchłonie, zanim zezwolimy Psiakowi na kontakt z różnymi powierzchniami. Zacznij od aplikacji bardzo cienkiej warstwy, która się szybko wchłonie. Wielu Klientów rozkłada ręcznik lub koc na powierzchni, na której aplikowany jest balsam.

Rekomendujemy, aby ten kosmetyk również aplikować przed snem Psiaka, kiedy jest zrelaksowany, leży i jest gotowy do całonocnego spania. To także najlepszy czas, gdyż ciało zaczyna wchodzić w tryb regeneracji!

Czy Paw Soother sprawi, że Piesek będzie się ślizgał na podłodze?

Łapki będą tłuste i bardziej podatne na ślizganie się zaraz po aplikacji, dlatego najlepiej dać balsamowi czas na wchłonięcie się. Zdrowe łapki mają natomiast dużo lepszą przyczepność. Suche łapy mają trudność, aby stabilnie utrzymać się na gładkich powierzchniach. Nawilżone, zdrowe łapy zapewnią lepszą przyczepność i pomogą zapobiec urazom, ponieważ skóra jest bardziej sprężysta i nie pęka jak wtedy, kiedy jest przesuszona. Wielu Klientów używa balsamu Paw Soother lub PawTection w trakcie treningów agility zwiększając ich bezpieczeństwo i szybkość.

Czy Paw Soother sprawi, że łapki Psiaka staną się zbyt gładkie, a wtedy podatne na urazy?

Zdrowe łapy wspomagają ich lepszą przyczepność. Suche łapy mają trudność, aby stabilnie utrzymać się na gładkich powierzchniach. Nawilżone, zdrowe łapy zapewnią lepszą przyczepność i pomogą zapobiec urazom, ponieważ skóra jest bardziej sprężysta i nie pęka jak wtedy, kiedy jest przesuszona. Wielu Klientów używa balsamu Paw Soother lub PawTection w trakcie treningów agility zwiększając ich bezpieczeństwo i szybkość.

Czy Paw Soother uchroni łapki mojego Psa przed ślizganiem się?

Kiedy łapki są przesuszone, tracą przyczepność, co może prowadzić do tego, że będą się bardziej ślizgać na gładkich powierzchniach. Kiedy łapki są zdrowe i nawilżone, skóra na nich jest bardziej elastyczna i jakby „gąbczasta”, co pozwala na lepsze ich przyleganie, a także chroni przed urazami spowodowanymi poślizgnięciem się lub pękaniem skóry. Wielu Klientów używa balsamu Paw Soother lub PawTection w trakcie treningów agility zwiększając ich bezpieczeństwo i szybkość.

Możesz myśleć o tej kwestii podobnie jak o swojej skórze…kiedy Twoje ręce są bardzo suche tracą swoją przyczepność i trudniej jest robić pewne rzeczy, np. liczyć pieniądze, czy oddzielać od siebie papiery. Kiedy ręce są gładkie i nawilżone (lub kiedy dodatkowo poliżesz palce) dużo łatwiej poradzimy sobie z papierami czy pieniędzmi.

Miejcie jednak na uwadze, że bezpośrednio po aplikacji, łapki będą się ślizgać, więc lepiej dać balsamowi czas na wchłonięcie się, zanim łapki wejdą w kontakt z powierzchniami takimi jak np. drewniane podłogi, dywany czy meble.


Ochronny balsam do łapek PAWTECTION

Kiedy rekomendowany jest balsam do łapek PawTection?

PawTection zapewni leczące właściwości a także zapobiegnie uszkodzeniom wywołanym przez:

 • Gorące i ostre powierzchnie takie jak np.: chodniki, pobocza, żwir, kamyki, piasek, beton, płyty
 • Sól
 • Lód
 • Śnieg
 • Otarć, zadrapań, poparzeń
 • Suchej, łuszczącej się i swędzącej skóry
 • Łagodzenia miejsc podrażnionych
 • Po ugryzieniach owadów

Jak często stosować balsam PawTection?

Dla najlepszych rezultatów najlepiej stosować balsam PawTection przed każdym wyjściem na zewnątrz. Stosuj zwłaszcza okresowo w trakcie występowania trudnych warunków atmosferycznych takich jak lód i śnieg oraz gdy wychodzisz z Psem na bardzo rozgrzane powierzchnie. Pamiętaj, że Psy odczuwają ból na łapkach!

Jaka jest różnica między balsamem na łapki PawTection a Paw Soother?

PawTection stosowany jest zapobiegawczo, natomiast Paw Soother używany jest, aby je nawilżyć. PawTection jest naturalną mieszanką wosków, więc zapewnia odżywczą barierę występującą między łapkami a twardymi/ostrymi powierzchniami takimi jak chodniki, piasek, sól, lód, śnieg. Paw Soother jest mieszanką maseł, której zadaniem jest zmiękczenie, wygładzenie, nawilżenie suchych, zniszczonych, łuszczących się i spękanych łapek. PawTection używamy przed wyjściem na zewnątrz, Paw Soother po oczyszczeniu łapek, kiedy wracamy i przed snem. Te dwa produkty wspaniale ze sobą współpracują i się uzupełniają tworząc idealnym tandem dla naszych ukochanych czterech łapek.

Czy ten produkt poplami meble, dywany lub podłogi?

Łapki zaraz po zastosowaniu balsamu będą się ślizgać, więc rekomendujemy, aby odczekać chwilkę aż produkt się wchłonie, zanim zezwolimy Psiakowi na kontakt z różnymi powierzchniami. Zacznij od aplikacji bardzo cienkiej warstwy, która się szybko wchłonie.

Ponieważ ten produkt jest przeznaczony do użycia przed wyjściem na zewnątrz, rekomendujemy, aby nakładać go będąc już na dworze na przetartych z ewentualnych kamyków na łapkach (można otrzepać je choćby ręką), wtedy nie musimy się martwić. Jeśli aplikujemy je w środku, można w razie czego położyć na podłodze ręcznik, koc lub szmatkę.

Czy PawTection sprawi, że łapki Psiaka staną się gładkie i bardziej podatne na urazy?

Zdrowe łapy wspomagają ich lepszą przyczepność. Suche łapy mają trudność, aby stabilnie utrzymać się na gładkich powierzchniach. Nawilżone, zdrowe łapy zapewnią lepszą przyczepność i pomogą zapobiec urazom, ponieważ skóra jest bardziej sprężysta i nie pęka jak wtedy, kiedy jest przesuszona. Wielu Klientów używa balsamu Paw Soother lub PawTection w trakcie treningów agility zwiększając ich bezpieczeństwo i szybkość.

Czy PawTection uchroni łapki mojego Psa przed ślizganiem się?

Kiedy łapki są przesuszone, tracą przyczepność, co może prowadzić do tego, że będą się bardziej ślizgać na gładkich powierzchniach. Kiedy łapki są zdrowe i nawilżone, skóra na nich jest bardziej elastyczna i jakby „gąbczasta”, co pozwala na lepsze ich przyleganie, a także chroni przed urazami spowodowanymi poślizgnięciem się lub pękaniem skóry. Wielu Klientów używa balsamu Paw Soother lub PawTection w trakcie treningów agility zwiększając ich bezpieczeństwo i szybkość.

Możesz myśleć o tej kwestii podobnie jak o swojej skórze…kiedy Twoje ręce są bardzo suche tracą swoją przyczepność i trudniej jest robić pewne rzeczy, np. liczyć pieniądze, czy oddzielać od siebie papiery. Kiedy ręce są gładkie i nawilżone (lub kiedy dodatkowo poliżesz palce) dużo łatwiej poradzimy sobie z papierami czy pieniędzmi.

Miejcie jednak na uwadze, że bezpośrednio po aplikacji, łapki będą się ślizgać, więc lepiej dać balsamowi czas na wchłonięcie się, zanim łapki wejdą w kontakt z powierzchniami takimi jak np. drewniane podłogi, dywany czy meble.


Balsam do skóry SKIN SOOTHER

Na co rekomendowany jest Skin Soother?

Skin Soother jest niezbędny na/pomaga w:

 • Otarć, zadrapań, poparzeń
 • Suchej, łuszczącej się i swędzącej skóry
 • Łagodzenia miejsc podrażnionych
 • Po ugryzieniach owadów

Jak aplikować Skin Soother?

Jeśli widoczne są zabrudzenia lub zanieczyszczenia w miarę możliwości oczyść to miejsce przed użyciem. W przypadku puszki, użyj dwóch palców, aby nabrać na nie trochę produktu i delikatnie wmasuj balsam w problematyczne miejsce. Możesz również użyć płatka higienicznego lub czystej szmatki lub gąbeczki. W przypadku sztyftu, przekręć lekko pokrętło na dole i delikatnie nakładaj bezpośrednio na skórę (dokładnie na całe problematyczne miejsce). Nakładaj 2-3 razy dziennie. Kiedy stan się poprawi można zmniejszać częstotliwość stosowania.

Jak często stosować Skin Soother?

Rekomendujemy stosować balsam minimum 2-3 razy dziennie. Kiedy kondycja skóry się poprawi można zmniejszać częstotliwość stosowania.

Jak szybko będzie można zauważyć rezultaty?

Ciężko oszacować czas, ponieważ wszystko zależy od stanu miejsca problematycznego i częstotliwości stosowania produktu. Wielu Klientów zauważa znaczące rezultaty już po tygodniu, inni po dłuższym czasie. Ważne jest, aby aplikować balsam kilka razy na dzień i starać się odciągnąć uwagę Pieska, aby nie zlizywał produktu (to przyniesie lepsze i szybsze rezultaty).

Jaka jest różnica między balsamem Skin Soother a balsamem Wrinkle Balm?

Balsamy Skin Soother i Wrinkle Balm mają podobne właściwości, ale to Skin Soother zawiera bardziej stężone olejki eteryczne i to jego formuła jest silniejsza. Z powodu silniejszego stężenia nie jest zalecany do bardzo wrażliwych miejsc, takich jak np. okolice oczu czy Pyszczka. Wrinkle Balm posiada delikatniejszy skład i jest dużo lepszy w delikatniejszych rejonach. Adekwatnie, jeśli miejsce problematyczne nie dochodzi całkowicie do siebie po użyciu balsamu Wrinkle Balm, użycie balsamu Skin Soother może być konieczne (z powodu jego silniejszych właściwości).

 

Balsam do fałdek skórnych WRINKLE BALM

 Kiedy rekomendowany jest balsam Wrinkle Balm?

Wrinkle Balm jest niezbędny w pielęgnacji i zapobieganiu:

 • Zaczerwienienia, otarcia
 • Szorstkich narośli
 • Swędząca / łuszcząca się skóra
 • Hot spoty, utrata włosów

Pieski, które mają fałdki są bardziej podatne na wiele niefortunnych przypadłości; naszym zadaniem, jako kochających właścicieli, jest, aby zapewnić im zdrowie i komfortowe życie.

Jak powinno się aplikować balsam Wrinkle Balm?

Po oczyszczeniu miejsca problematycznego nabieramy produkt na dwa palce i delikatnie rozprowadzamy w głąb fałdek. Możemy również użyć do aplikacji płatka higienicznego, gąbeczki lub szmatki. Można też użyć sztyftu, przesunąć lekko pokrętło w dolnej części sztyftu, nałożyć na miejsce problematyczne i rozsmarować równomiernie ręką lub wacikiem. Aplikuj 2-3 razy dziennie. Częsta i systematyczna aplikacja jest ważna, aby chronić skórę przed infekcjami i pozbyć się bakterii.

Czy można aplikować balsam Wrinkle Balm bezpośrednio na fałdki na pyszczku?

Tak! Balsam Wrinkle Balm jest stworzony w taki sposób, aby móc używać go na delikatniejszych partiach ciała, takich jak pyszczek. Na pewno unikajmy aplikacji do środka oka, nakładając balsam powinniśmy zachować odległość około 1-1,5 cm. od kącika oka, aby uniknąć przypadkowego zetknięcia z okiem.

Jak często powinno się stosować Wrinkle Balm?

Częsta i systematyczna aplikacja jest ważna, aby chronić problematyczne miejsca. Początkowo rekomendujemy aplikacje przynajmniej 2-3 razy na dzień – zwłaszcza przed snem, kiedy ciało jest w stanie regeneracji. Kiedy kondycja skóry się poprawi, można zmniejszyć częstotliwość stosowania do kilku razy na tydzień. W trudniejszych przypadkach, rekomendujemy nasz organiczny balsam Skin Soother. Skin Soother ma mocniejszą formułę, która będzie w stanie poradzić sobie z przypadkami, dla których Wrinkle Blm może być zbyt delikatny.

Jak szybko można zauważyć rezultaty?

Ciężko to oszacować, ponieważ wszystko zależy od stanu skóry oraz częstotliwości używania. Wielu Klientów widzi znaczącą różnicę już po pierwszym tygodniu stosowania, inni trochę później. To ważne, żeby aplikować balsam kilka razy dziennie i starać się odciągnąć uwagę psa od zlizywania w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

Jaka jest różnica między balsamem Wrinkle Balm a olejem kokosowym?

Wrinkle Balm zawiera wysokiej jakości, organiczny nierafinowany olej kokosowy. Jednak receptura Wrinkle Balm zawiera dziesięć dodatkowych składników, włączając kilka innych nawilżających i leczących olejów, maseł zawierających przeróżne korzyści zawartych w nich kwasów tłuszczowych. Wrinkle Balm zawiera również opatentowany i specjalnie opracowany ekstrakt z liści oliwnych, który jest rozpuszczalny w oleju i niezwykle bogaty w oleuropeinę.

Czy Wrinkle Balm jest bezzapachowy?

Nie dodajemy żadnych wzmacniaczy zapachów do balsamu. Jednak dlatego, że produkt ten jest stworzony z organicznych olejków eterycznych i wosków wydziela on świeży zapach.

Jaka jest różnica między balsamem Wrinkle Balm a Skin Soother?

Balsamy Skin Soother i Wrinkle Balm mają podobne właściwości, ale to Skin Soother zawiera bardziej stężone olejki eteryczne i to jego formuła jest silniejsza. Z powodu silniejszego stężenia nie jest zalecany do miejsc bardzo wrażliwych, takich jak np. okolice oczu czy Pyszczka. Wrinkle Balm posiada delikatniejszy skład i jest dużo lepszy w delikatniejszych rejonach. Adekwatnie, jeśli miejsce problematyczne nie dochodzi całkowicie do siebie po użyciu balsamu Wrinkle Balm, użycie balsamu Skin Soother może być konieczne (z powodu jego silniejszych właściwości).

Czy powinniśmy używać medycznych preparatów razem z balsamem Wrinkle Balm?

Fałdki skórne powinny zostać oczyszczone przed nałożeniem balsamu Wrinkle Balm, wiele chusteczek i preparatów do czyszczenia zawiera silne substancje chemiczne, które mogą dodatkowo podrażnić skórę. Do czyszczenia fałdek najlepiej korzystać z możliwie jak najdelikatniejszych preparatów, zwłaszcza jeśli już występuje podrażnienie.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl