Czy można stosować olej kokosowy na Psim nosku? Dlaczego jednak wybrać Snout Soother?

Fot. @boro_springer 


- Czy mogę nakładać na nos mojego Psiaka olej kokosowy, czy są ku temu jakieś przeciwskazania?

* Jak najbardziej można używać oleju kokosowego, ale zdecydowanie bardziej korzystny może okazać się produkt Snout Soother, którego skład jest tak skomponowany by nawilżać i regenerować kochane noski.

To całkowicie normalne, że trochę się denerwujemy, kiedy mamy nałożyć coś na nos naszego Psiaka. Po pierwsze wszyscy wiemy jakie wrażliwe są te noski, a po drugie, cokolwiek znajdzie się na nosku naszych najmilszych prawdopodobnie zląduje w ich ustach ;) Olej kokosowy ma właściwości regenerujące, nawilżające i pielęgnujące, jest całkowicie naturalny i jest praktycznie całkowicie bezpieczny (zawsze radzimy uważać, jeśli nasi Psijaciele są alergikami).  Wielu Psich dietetyków rekomenduje dodawanie oleju kokosowego do codziennych posiłków.

Zalety oleju kokosowego są nieskończone, dlatego też jest to jeden z głównych składników balsamu Snout Soother.

Olej kokosowy a Snout Soother

Możecie jak najbardziej używać oleju kokosowego, ale Snout Soother jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Po pierwsze został specjalnie opracowany w USA, aby stanąć na wysokości tak ważnego i trudnego wyzwania jakim jest regeneracja suchych nosków. Po drugie, jest idealną kombinacją organicznych składników, które wraz z olejem kokosowym wspomaga procesy odbudowujące. Na przykład, Organiczne Masło Shea dodatkowo zapewnia naturalny filtr słoneczny, który pomaga chronić noski przed przyszłymi „uszkodzeniami”.

Przyczyna numer 1 dlaczego olejek kokosowy na Psim nosie bywa nieefektywny

Oleista konsystencja tego produktu sprawia, że ściera się on zbyt szybko, wystarczy, że Psiak obliże swój nosek, albo otrze się o nas chcąc dać buziaka. Aby olej kokosowy odpowiednio zadziałał na nosku Psa powinien pozostać tam nienaruszony przez około 10 minut, co jak sami wiecie, może być niesamowicie trudne.

Snout Soother wziął i ten problem pod uwagę i pomaga go zniwelować. Zawiera kilka kluczowych składników, które pomagają dostać się wgłąb skóry szybciej i pozostać na niej na dłużej. Do tych składników należy m.in. Olej z Orzechów Kukui, który działa jako olej nośny, wspomagający nawilżanie skóry oraz szybko wchłaniający się Organiczny Olejek z Pestek Winogron.

Snout Soother pomaga w przypadku:

  • Suchego, popękanego nosa
  • Naturalny filtr słoneczny
  • Wysuszenia skóry wokół pyszczka, ust oraz uszu
  • Ras brachycefalicznych

Dodatkowo, Snout Soother pomaga chronić przed estremalnymi warunkami pogodowymi (nadmierne słońce, wiatr).

Olej kokosowy działając w pojedynkę nie jest w stanie poradzić sobie tak dobrze, jak Snout Soother, który go zawiera. Spróbuj, a Twój Pies Ci podziękuje!

Efekty przed/po (w obu przypadkach efekty po około miesiącu):

Fot. @zak.the.frenchie


Psiekawostki i Natural Dog Company

Strona ma charakter informacyjno-edukacyjny i nie mogą zastępować porady lekarza weterynarii. Strona i jej zawartość nie może być wykorzystywana w celu stawiania diagnozy, konsultacji dotyczących postępowania w razie choroby. W razie wątpliwości co do stanu zdrowia lub postępowania w przypadku choroby należy skonsultować się z lekarzem weterynarii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl